- 
English
 - 
en
Polish
 - 
pl
Coś więcej niż mieszkanie - odkryj Villę Zakątek

Inwestuj w swoje zdrowie i dobrostani żyj pełnią życia! Skontaktuj się z nami już dziś, by odkryć, jak Villa Zakątek może stać się Twoim nowym domem i źródłem spokoju dla Twojej rodziny. Zadzwoń, aby umówić się na indywidualne spotkanie. Nie przegap okazji, by zainwestować w swoje złote lata w sposób, który łączy luksus, komfort i bezpieczeństwo.

Villa Zakątek — tu zaczyna się Twój najlepszy czas

    Rodzaj apartamentu

    *minimalny okres pobytu w Villi Zakątek – 1 miesiąc

    Przetwarzanie danych osobowych przez MSCG Sp. z o.o. jest realizowane jedynie w zakresie niezbędnym do wykonania zobowiązań wynikających z relacji handlowych z Klientem, a wszelkie inne przetwarzanie bez wyraźnej, uprzedniej zgody Klienta, jest zakazane. W tym zakresie, zobowiązujemy się do umożliwienia Klientowi wykonywanie prawem przewidzianych obowiązków, w poszanowaniu praw osób zainteresowanych, w szczególności tzw. „praw osób zainteresowanych”. Potwierdzamy, iż wszelkie inne wykorzystanie jest zabronione i pociąga za sobą odpowiedzialność przewidzianą przepisami prawa, w tym odpowiedzialność karną lub cywilną. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, w tym o przysługujących Ci uprawnieniach, znajdziesz w naszej polityce prywatności.

    Supported by a Grant from the people of Norway
    MSCG Sp. z o.o. realizuje projekt pt. „Wdrożenie usługi Independent Living wykorzystującej innowacyjne technologie wspierające jakość życia osób starszych” finansowany w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014–2021, Działanie 19.1: Nowe Produkty i Inwestycje, Poddziałanie 19.1.3: Technologie poprawiające jakość życia — Welfare and health technologies.